Arlington Raceway


5/14/2022 - Arlington Raceway

5/14/2022 - Arlington Raceway

Arlington, MN

Burke Painting & Broadband MN & Hess Technology Night

Best Appearing Car Contest Sponsored by Hess Technology

Classes

  • Jack Pines Resort IMCA Hobby12 entries
  • Coors Light IMCA Sport Compact24 entries
  • eXmark Outlaw Hobby8 entries
  • Arlington State Bank IMCA Northern SportMod18 entries
  • Rice Companies IMCA RaceSaver Sprints17 entries
  • B&B Racing Chassis IMCA Stock Cars22 entries
  • Ottomotive Tire & Repair IMCA Modifieds13 entries

Track Contact

Full Event Information on MyRacePass

Jack Pines Resort IMCA Hobby

12 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 75C Cory Probst Cory Probst Brewster, MN Brewster, MN -
2 7 32 Chad Volk Chad Volk Lake Crystal, MN Lake Crystal, MN 5
3 4 53 Travis Koester Travis Koester Glencoe, MN Glencoe, MN 1
4 5 100 Lee Fetchenhier Lee Fetchenhier Janesville, MN Janesville, MN 1
5 11 5 Corey Black Corey Black Mankato, MN Mankato, MN 6
6 10 72 Jordan Robinson Jordan Robinson Marshall, MN Marshall, MN 4
7 3 9S Todd Sievert Todd Sievert New Ulm, MN New Ulm, MN -4
8 8 15 Scott Porter Scott Porter Madison Lake, MN Madison Lake, MN -
9 2 27M Moriah Trebelhorn Moriah Trebelhorn Winthrop, MN Winthrop, MN -7
10 DNF 12 18M Taylor Manderfield Taylor Manderfield Mankato, MN Mankato, MN 2
11 DNF 6 14E Erich Koester Erich Koester Stewart, MN Stewart, MN -5
12 DNF 9 27N Nate Sukalski Nate Sukalski Fairmont, MN Fairmont, MN -3
6 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 15 Scott Porter Scott Porter Madison Lake, MN Madison Lake, MN 2
2 6 72 Jordan Robinson Jordan Robinson Marshall, MN Marshall, MN 4
3 4 27N Nate Sukalski Nate Sukalski Fairmont, MN Fairmont, MN 1
4 5 53 Travis Koester Travis Koester Glencoe, MN Glencoe, MN 1
5 1 27M Moriah Trebelhorn Moriah Trebelhorn Winthrop, MN Winthrop, MN -4
6 2 5 Corey Black Corey Black Mankato, MN Mankato, MN -4
All transfer
6 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 32 Chad Volk Chad Volk Lake Crystal, MN Lake Crystal, MN 1
2 1 75C Cory Probst Cory Probst Brewster, MN Brewster, MN -1
3 5 100 Lee Fetchenhier Lee Fetchenhier Janesville, MN Janesville, MN 2
4 6 9S Todd Sievert Todd Sievert New Ulm, MN New Ulm, MN 2
5 4 14E Erich Koester Erich Koester Stewart, MN Stewart, MN -1
DNS 3 18M Taylor Manderfield Taylor Manderfield Mankato, MN Mankato, MN -
All transfer

Coors Light IMCA Sport Compact

12 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 8 50 Brett Mcconnell Brett Mcconnell Henderson, MN Henderson, MN 7
2 4 54 Alan Lahr Alan Lahr Nicollet, MN Nicollet, MN 2
3 11 16X RJ Esqueda RJ Esqueda Granada, MN Granada, MN 8
4 5 29X Jason Bolte Jason Bolte Odin, MN Odin, MN 1
5 9 16 Brady Albertson Brady Albertson Sauk Rapids, MN Sauk Rapids, MN 4
6 14 81D Justin Dose Justin Dose Glencoe, MN Glencoe, MN 8
7 17 51X Gary Schumacher Gary Schumacher Maplewood, MN Maplewood, MN 10
8 23 01 Justin McConnell Justin McConnell Henderson, MN Henderson, MN 15
9 13 59F Zachary Furbur Zachary Furbur Royalton, MN Royalton, MN 4
10 12 24 Emily Christenson Emily Christenson North Mankato, MN North Mankato, MN 2
11 2 70 Justin Forcier Justin Forcier Hutchinson, MN Hutchinson, MN -9
12 18 37I Austen Indrehus Austen Indrehus Savage, MN Savage, MN 6
13 21 53 Nicole Kelzer Nicole Kelzer Henderson, MN Henderson, MN 8
14 20 21S Tim Senne Tim Senne North Mankato, MN North Mankato, MN 6
15 10 30 Nick McConnell Nick McConnell Henderson, MN Henderson, MN -5
16 19 76 David Marshall David Marshall Buffalo Lake, MN Buffalo Lake, MN 3
17 24 49 Everett Bryant Everett Bryant Hutchinson, MN Hutchinson, MN 7
18 DNF 1 9 Nate Coopman Nate Coopman Mankato, MN Mankato, MN -17
19 DNF 15 101K Kevin Bolte Kevin Bolte Odin, MN Odin, MN -4
20 DNF 3 49X Dylan Braunworth Dylan Braunworth Gaylord, MN Gaylord, MN -17
21 DNF 7 24G Dale Gatton Dale Gatton Fairmont, MN Fairmont, MN -14
22 DNF 22 81 Brandon Hartmann Brandon Hartmann Fairmont, MN Fairmont, MN -
23 DNF 16 3 Marschall Robinson Marschall Robinson Arlington, MN Arlington, MN -7
24 DNF 6 7 Stephanie Coopman Stephanie Coopman Mankato, MN Mankato, MN -18
6 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 16 Brady Albertson Brady Albertson Sauk Rapids, MN Sauk Rapids, MN 2
2 4 7 Stephanie Coopman Stephanie Coopman Mankato, MN Mankato, MN 2
3 2 24 Emily Christenson Emily Christenson North Mankato, MN North Mankato, MN -1
4 1 59F Zachary Furbur Zachary Furbur Royalton, MN Royalton, MN -3
5 5 51X Gary Schumacher Gary Schumacher Maplewood, MN Maplewood, MN -
6 6 53 Nicole Kelzer Nicole Kelzer Henderson, MN Henderson, MN -
All transfer
6 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 50 Brett Mcconnell Brett Mcconnell Henderson, MN Henderson, MN 1
2 4 24G Dale Gatton Dale Gatton Fairmont, MN Fairmont, MN 2
3 1 16X RJ Esqueda RJ Esqueda Granada, MN Granada, MN -2
4 5 81D Justin Dose Justin Dose Glencoe, MN Glencoe, MN 1
5 6 37I Austen Indrehus Austen Indrehus Savage, MN Savage, MN 1
6 3 81 Brandon Hartmann Brandon Hartmann Fairmont, MN Fairmont, MN -3
All transfer
6 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 54 Alan Lahr Alan Lahr Nicollet, MN Nicollet, MN 4
2 3 9 Nate Coopman Nate Coopman Mankato, MN Mankato, MN 1
3 6 49X Dylan Braunworth Dylan Braunworth Gaylord, MN Gaylord, MN 3
4 1 101K Kevin Bolte Kevin Bolte Odin, MN Odin, MN -3
5 4 76 David Marshall David Marshall Buffalo Lake, MN Buffalo Lake, MN -1
6 2 01 Justin McConnell Justin McConnell Henderson, MN Henderson, MN -4
All transfer
6 Laps

Heat 4

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 70 Justin Forcier Justin Forcier Hutchinson, MN Hutchinson, MN -
2 5 29X Jason Bolte Jason Bolte Odin, MN Odin, MN 3
3 6 30 Nick McConnell Nick McConnell Henderson, MN Henderson, MN 3
4 2 3 Marschall Robinson Marschall Robinson Arlington, MN Arlington, MN -2
5 3 21S Tim Senne Tim Senne North Mankato, MN North Mankato, MN -2
6 4 49 Everett Bryant Everett Bryant Hutchinson, MN Hutchinson, MN -2
All transfer

eXmark Outlaw Hobby

15 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 3K Karl Hewitt Jr Karl Hewitt Jr Henderson, MN Henderson, MN 4
2 8 34 Dakota Robinson Dakota Robinson Arlington, MN Arlington, MN 6
3 4 0X Mark Oestreich Mark Oestreich Belle Plaine, MN Belle Plaine, MN 1
4 2 21 Logan Wagenius Logan Wagenius Gaylord, MN Gaylord, MN -2
5 6 17R Luke Rohde Luke Rohde Green Isle, MN Green Isle, MN 1
6 7 11 Tyler Manthey Tyler Manthey Arlington, MN Arlington, MN 1
7 DNF 3 11R Rod Manthey Rod Manthey Norwood, MN Norwood, MN -4
8 DNF 1 3J Jessie Johnson Jessie Johnson Green Isle, MN Green Isle, MN -7
6 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 3K Karl Hewitt Jr Karl Hewitt Jr Henderson, MN Henderson, MN -
2 5 11R Rod Manthey Rod Manthey Norwood, MN Norwood, MN 3
3 2 21 Logan Wagenius Logan Wagenius Gaylord, MN Gaylord, MN -1
4 4 3J Jessie Johnson Jessie Johnson Green Isle, MN Green Isle, MN -
5 6 0X Mark Oestreich Mark Oestreich Belle Plaine, MN Belle Plaine, MN 1
6 3 17R Luke Rohde Luke Rohde Green Isle, MN Green Isle, MN -3
7 8 11 Tyler Manthey Tyler Manthey Arlington, MN Arlington, MN 1
8 DNF 7 34 Dakota Robinson Dakota Robinson Arlington, MN Arlington, MN -1
All transfer

Arlington State Bank IMCA Northern SportMod

15 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 9 Matthew Looft Matthew Looft Swea City, IA Swea City, IA 1
2 6 18W Tony Steffensmeier Tony Steffensmeier Madison Lake, MN Madison Lake, MN 4
3 4 111B Eric Bassett Eric Bassett Mankato, MN Mankato, MN 1
4 1 0C Charlie Rustman Charlie Rustman Saint Peter, MN Saint Peter, MN -3
5 12 53 Vince Corbin Vince Corbin Silver Lake, MN Silver Lake, MN 7
6 10 25 Ben Reierson Ben Reierson Arlington, MN Arlington, MN 4
7 18 7L Eric Larson Eric Larson Madison Lake, MN Madison Lake, MN 11
8 3 3J J.J. Reimers J.J. Reimers Belle Plaine, MN Belle Plaine, MN -5
9 5 48 John Albrecht John Albrecht Glencoe, MN Glencoe, MN -4
10 15 22K Mike Kennedy Mike Kennedy Madison Lake, MN Madison Lake, MN 5
11 17 39R John Rebstock John Rebstock Morton, MN Morton, MN 6
12 7 17 Lee Beemer Lee Beemer Fairmont, MN Fairmont, MN -5
13 8 23E Broddy Enter Broddy Enter New Ulm, MN New Ulm, MN -5
14 14 19 Bryan Spaude Bryan Spaude Gibbon, MN Gibbon, MN -
15 16 37 Ridge Larson Ridge Larson Northrop, MN Northrop, MN 1
16 13 21J Ben Doescher Ben Doescher Clara City, MN Clara City, MN -3
17 11 31 Travis Schurmann Travis Schurmann Norwood, MN Norwood, MN -6
18 9 23X Ryan Westman Ryan Westman Ormsby, MN Ormsby, MN -9
6 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 25 Ben Reierson Ben Reierson Arlington, MN Arlington, MN 3
2 6 0C Charlie Rustman Charlie Rustman Saint Peter, MN Saint Peter, MN 4
3 1 23E Broddy Enter Broddy Enter New Ulm, MN New Ulm, MN -2
4 3 23X Ryan Westman Ryan Westman Ormsby, MN Ormsby, MN -1
5 2 21J Ben Doescher Ben Doescher Clara City, MN Clara City, MN -3
6 DNF 5 37 Ridge Larson Ridge Larson Northrop, MN Northrop, MN -1
All transfer
6 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 18W Tony Steffensmeier Tony Steffensmeier Madison Lake, MN Madison Lake, MN 1
2 4 48 John Albrecht John Albrecht Glencoe, MN Glencoe, MN 2
3 3 53 Vince Corbin Vince Corbin Silver Lake, MN Silver Lake, MN -
4 6 111B Eric Bassett Eric Bassett Mankato, MN Mankato, MN 2
5 1 19 Bryan Spaude Bryan Spaude Gibbon, MN Gibbon, MN -4
6 5 39R John Rebstock John Rebstock Morton, MN Morton, MN -1
All transfer
6 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 9 Matthew Looft Matthew Looft Swea City, IA Swea City, IA -
2 3 31 Travis Schurmann Travis Schurmann Norwood, MN Norwood, MN 1
3 2 17 Lee Beemer Lee Beemer Fairmont, MN Fairmont, MN -1
4 5 3J J.J. Reimers J.J. Reimers Belle Plaine, MN Belle Plaine, MN 1
5 6 22K Mike Kennedy Mike Kennedy Madison Lake, MN Madison Lake, MN 1
6 DNF 4 7L Eric Larson Eric Larson Madison Lake, MN Madison Lake, MN -2
All transfer

Rice Companies IMCA RaceSaver Sprints

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 10 Trevor Serbus Trevor Serbus Olivia, MN Olivia, MN 6
2 10 4S Mike Stien Mike Stien Ceylon, MN Ceylon, MN 8
3 1 24B Brandon Buysse Brandon Buysse New Ulm, MN New Ulm, MN -2
4 6 20G Chris Graf Chris Graf Glencoe, MN Glencoe, MN 2
5 3 33S Jeremy Schultz Jeremy Schultz Stewart, MN Stewart, MN -2
6 9 30 Matt Johnson Matt Johnson St. Peter, MN St. Peter, MN 3
7 4 15C Carter Chevalier Carter Chevalier Andover, MN Andover, MN -3
8 5 7D Dave Becker Dave Becker Le Center, MN Le Center, MN -3
9 8 17Z Zach Foesch Zach Foesch Bird Island, MN Bird Island, MN -1
10 2 26G Hannah Graf Hannah Graf Glencoe, MN Glencoe, MN -8
11 11 55 Bruce Allen Bruce Allen Mankato, MN Mankato, MN -
12 17 3D Dan Griep Dan Griep Minnetonka, MN Minnetonka, MN 5
13 DNF 16 54 Michael Stien Michael Stien Henderson, MN Henderson, MN 3
14 DNF 12 21 Brett Allen Brett Allen Gaylord, MN Gaylord, MN -2
15 DNF 15 17 Wade Hansen Wade Hansen Clarkfield, MN Clarkfield, MN -
16 DNF 14 5Z Zachary Wight Zachary Wight Winnebago, MN Winnebago, MN -2
DNS 13 56M Bill Johnson Bill Johnson St. Peter, MN St. Peter, MN -
6 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 30 Matt Johnson Matt Johnson St. Peter, MN St. Peter, MN -
2 2 10 Trevor Serbus Trevor Serbus Olivia, MN Olivia, MN -
3 3 33S Jeremy Schultz Jeremy Schultz Stewart, MN Stewart, MN -
4 5 17Z Zach Foesch Zach Foesch Bird Island, MN Bird Island, MN 1
5 4 21 Brett Allen Brett Allen Gaylord, MN Gaylord, MN -1
6 6 54 Michael Stien Michael Stien Henderson, MN Henderson, MN -
All transfer
6 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 7D Dave Becker Dave Becker Le Center, MN Le Center, MN 3
2 1 20G Chris Graf Chris Graf Glencoe, MN Glencoe, MN -1
3 5 24B Brandon Buysse Brandon Buysse New Ulm, MN New Ulm, MN 2
4 3 15C Carter Chevalier Carter Chevalier Andover, MN Andover, MN -1
5 DNF 2 56M Bill Johnson Bill Johnson St. Peter, MN St. Peter, MN -3
DNS 6 3D Dan Griep Dan Griep Minnetonka, MN Minnetonka, MN -
All transfer
6 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 4S Mike Stien Mike Stien Ceylon, MN Ceylon, MN -
2 3 26G Hannah Graf Hannah Graf Glencoe, MN Glencoe, MN 1
3 4 55 Bruce Allen Bruce Allen Mankato, MN Mankato, MN 1
4 DNF 5 17 Wade Hansen Wade Hansen Clarkfield, MN Clarkfield, MN 1
5 DNF 2 5Z Zachary Wight Zachary Wight Winnebago, MN Winnebago, MN -3
All transfer

B&B Racing Chassis IMCA Stock Cars

20 Laps

A Feature 4

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 7K Chad Schroeder Chad Schroeder Belle Plaine, MN Belle Plaine, MN 2
2 10 00 Ryan Bjerkeset Ryan Bjerkeset St. Peter, MN St. Peter, MN 8
3 5 30 David Moriarty David Moriarty Jordan, MN Jordan, MN 2
4 1 33 Matt Schauer Matt Schauer Green Isle, MN Green Isle, MN -3
5 19 74 Tim Pessek Tim Pessek Hutchinson, MN Hutchinson, MN 14
6 6 92 Dan Mackenthun Dan Mackenthun Hamburg, MN Hamburg, MN -
7 2 99L Matthew Looft Matthew Looft Swea City, IA Swea City, IA -5
8 9 71 Josh Larsen Josh Larsen Glencoe, MN Glencoe, MN 1
9 4 95 Chance Larson Chance Larson Dunnell, MN Dunnell, MN -5
10 7 87 Brent Uecker Brent Uecker Hutchinson, MN Hutchinson, MN -3
11 12 18X Daniel Eckblad Daniel Eckblad St. Peter, MN St. Peter, MN 1
12 11 9Z AJ Zimmerman AJ Zimmerman St. Peter, MN St. Peter, MN -1
13 15 17* Jason Goddard Jason Goddard Green Isle, MN Green Isle, MN 2
14 14 56M Matt Olson Matt Olson Franklin, MN Franklin, MN -
15 13 16 Ryan Grochow Ryan Grochow New Ulm, MN New Ulm, MN -2
16 21 X2BS Roger Jenniges Roger Jenniges Echo, MN Echo, MN 5
17 16 5Z Mark Zimmerman Mark Zimmerman Elysian, MN Elysian, MN -1
18 17 25A Andrea McCain Andrea McCain South Haven, MN South Haven, MN -1
19 20 95X Patrick Schauer Patrick Schauer Belle Plaine, MN Belle Plaine, MN 1
20 8 18M Randy Melvin Randy Melvin Mankato, MN Mankato, MN -12
21 22 99 Mason Goettl Mason Goettl Winsted, MN Winsted, MN 1
22 18 78 Kevin Latour Kevin Latour Le Sueur, MN Le Sueur, MN -4
6 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 30 David Moriarty David Moriarty Jordan, MN Jordan, MN -
2 3 18X Daniel Eckblad Daniel Eckblad St. Peter, MN St. Peter, MN 1
3 4 99L Matthew Looft Matthew Looft Swea City, IA Swea City, IA 1
4 5 16 Ryan Grochow Ryan Grochow New Ulm, MN New Ulm, MN 1
5 6 25A Andrea McCain Andrea McCain South Haven, MN South Haven, MN 1
6 2 X2BS Roger Jenniges Roger Jenniges Echo, MN Echo, MN -4
All transfer
6 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 87 Brent Uecker Brent Uecker Hutchinson, MN Hutchinson, MN -
2 5 00 Ryan Bjerkeset Ryan Bjerkeset St. Peter, MN St. Peter, MN 3
3 3 18M Randy Melvin Randy Melvin Mankato, MN Mankato, MN -
4 2 56M Matt Olson Matt Olson Franklin, MN Franklin, MN -2
5 4 78 Kevin Latour Kevin Latour Le Sueur, MN Le Sueur, MN -1
6 6 99 Mason Goettl Mason Goettl Winsted, MN Winsted, MN -
All transfer
6 Laps

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 9Z AJ Zimmerman AJ Zimmerman St. Peter, MN St. Peter, MN 4
2 2 71 Josh Larsen Josh Larsen Glencoe, MN Glencoe, MN -
3 4 7K Chad Schroeder Chad Schroeder Belle Plaine, MN Belle Plaine, MN 1
4 3 17* Jason Goddard Jason Goddard Green Isle, MN Green Isle, MN -1
5 DNF 1 74 Tim Pessek Tim Pessek Hutchinson, MN Hutchinson, MN -4
All transfer
6 Laps

Heat 4

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 33 Matt Schauer Matt Schauer Green Isle, MN Green Isle, MN 2
2 2 92 Dan Mackenthun Dan Mackenthun Hamburg, MN Hamburg, MN -
3 4 95 Chance Larson Chance Larson Dunnell, MN Dunnell, MN 1
4 1 5Z Mark Zimmerman Mark Zimmerman Elysian, MN Elysian, MN -3
5 DNF 5 95X Patrick Schauer Patrick Schauer Belle Plaine, MN Belle Plaine, MN -
All transfer

Ottomotive Tire & Repair IMCA Modifieds

15 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 5 Brandon Beckendorf Brandon Beckendorf Danube, MN Danube, MN -
2 5 11 Trent Loverude Trent Loverude New Ulm, MN New Ulm, MN 3
3 4 25 Toby Patchen Toby Patchen Isanti, MN Isanti, MN 1
4 8 M8 Dalton Magers Dalton Magers Redwood falls, MN Redwood falls, MN 4
5 10 19M Dan Menk Dan Menk Franklin, MN Franklin, MN 5
6 3 7S Todd Stinehart Todd Stinehart Waseca, MN Waseca, MN -3
7 6 22 Alan Bohlman Alan Bohlman Isanti, MN Isanti, MN -1
8 7 12 Chad Porter Chad Porter Madison Lake, MN Madison Lake, MN -1
9 9 74C Clint Hatlestad Clint Hatlestad Glencoe, MN Glencoe, MN -
10 11 45 Timothy Patchen Timothy Patchen Isanti, MN Isanti, MN 1
11 2 74J Jason Schroeder Jason Schroeder Plato, MN Plato, MN -9
12 13 2X Brian Shaughnessy Brian Shaughnessy Le Center, MN Le Center, MN 1
13 12 28 Aaron McVenes Aaron McVenes Le Sueur, MN Le Sueur, MN -1
6 Laps

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 7S Todd Stinehart Todd Stinehart Waseca, MN Waseca, MN -
2 3 5 Brandon Beckendorf Brandon Beckendorf Danube, MN Danube, MN 1
3 5 74C Clint Hatlestad Clint Hatlestad Glencoe, MN Glencoe, MN 2
4 7 M8 Dalton Magers Dalton Magers Redwood falls, MN Redwood falls, MN 3
5 4 74J Jason Schroeder Jason Schroeder Plato, MN Plato, MN -1
6 2 45 Timothy Patchen Timothy Patchen Isanti, MN Isanti, MN -4
7 6 2X Brian Shaughnessy Brian Shaughnessy Le Center, MN Le Center, MN -1
All transfer
6 Laps

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 12 Chad Porter Chad Porter Madison Lake, MN Madison Lake, MN 1
2 3 19M Dan Menk Dan Menk Franklin, MN Franklin, MN 1
3 6 11 Trent Loverude Trent Loverude New Ulm, MN New Ulm, MN 3
4 4 25 Toby Patchen Toby Patchen Isanti, MN Isanti, MN -
5 1 22 Alan Bohlman Alan Bohlman Isanti, MN Isanti, MN -4
DNS 5 28 Aaron McVenes Aaron McVenes Le Sueur, MN Le Sueur, MN -
All transfer


Driver Registration


Hess Technology
Ottomotive Auto Repair
Arlington State Bank
BB
Dalheimer
Rice Companies
Coors Light
Exmark
EZ Wash
Jerrys Foods
Midwest Machinery
Broadband
Interstate Batteries
Farmfest
Pepsi
LIndsay Thomas
Hutchinson Co-Op
Ziegler
Big Daves Mini Donuts
Gelder Underground
Dairy Queen
Geib
Jackpot Juinction
John Deere
Mankato Motorsports
NAPA
Star Group
UFC
North Fork
Rockstar
RSS
State Farm
Supreme Wireless
Tonys Outdoor Service
Toppers
Jack Pines Resort
Brau
Justice Brothers
Haulmark
Bode Collision
KR Towing
Deals Steals
Cole Robinson
FRH
Kleher
EJs
Robinson
Sunoco
Unhinged Pizza
Dakota Robinson Construction
Northland Drying